NAŠE SLUŽBY

Klimatizace

Nabízíme cenově velmi dostupný kompletní servis klimatizací (plnění, opravy, dezinfekce, výměny filtrů, atd.) všech dostupných typů a značek.

Autoelektrika

Provádíme kompletní autoelektrikářské práce u všech značek osobních automobilů, vč. diagnostiky na špičkovém přístroji ACTIA MultiDiag (Francie).

Autocom, Delphi, Vag, Ford-Focom, Hicom-korejské vozy, ACTIA-MULTIDIAG nyní nová aktualizace na rok 2020 a Delphi

Pneuservis

Přezujeme Vaše pneumatiky kvalitně, rychle a LEVNĚ !

Nemáte-li ještě své pneumatiky, rádi Vám je za velmi
výhodných podmínek zajistíme - značku si vyberete sami.

AKCE NA VÝMĚNU PNEUMATIK JIŽ OD 480kČ.. ZDE

Geometrie

Nová CCD 8kamerová geometrie

Nabízíme seřizení sbíhavosti-geometrie na novém moderní 8 kamerové geometrii

Karosářské a mechanické práce

Provádíme veškeré opravy karosérií, zajišťujeme profesionální lakování všech typů a značek osobních automobilů do 3,5 tuny. V případě havárie za vás vyřídíme likvidaci pojistné události včetně opravy vozu

Výměna skel

Výměna čelních skel z povinného ručení a ostatních skel z připojištění ZDARMA. Výměna i ostatních skel automobilů-boční, zadní, vyklápěcí, vyhřívaná, atd,.. Více po tel. domluvě.

Dovoz ojetých aut

Už dlouhá léta zajišťujeme, vyhledáváme a dovážíme Vámi vybrané typy všech světových automobilek, především z Německa, Rakouska a Francie. Proč zakoupit ojeté auto? Odkaz zde

Příprava a vyřízení STK

Kompletní příprava automobilů na emise a STK včetně jejího následného vyřízení.

Diagnostika

Provádíme diagnostiku oosbních automobilů všech značek pomocí špičkového moderního přístroje Actia MultiDiag (Francie). Autocom, Delphi, Vag, Ford-Focom, Hicom-korejské vozy, ACTIA-MULTIDIAG nyní nová aktualizace na rok 2020.               Co Vám zkontrolujeme ?        chyby motoru, ABS, airbag, vstříkování, atd.

Odtahová služba

Zajišťujeme odtažení Vašeho automobilu v případě nehody nebo poruchy k nám do autoservisu včetně následné kompletní opravy vozu.

Prodej náhradních dílů a autodoplňků

Zajišťujeme prodej a kompletní montáž veškerých náhradních dílů na osobní automobily a dodávky všech typů a značek (např.: autobaterie, filtry, stěrače, karosářské díly, tlumiče, brzdy, výfuky, oleje, směsi, atd.)


Likvidace pojistných událostí

Vyřídíme za Vás kompletní agendu a formality v rámci pojistné události na příslušné pojišťovně v případě, že automobil u nás budeme opravovat. Odtah vozidla z místa nehody.