NAŠE SLUŽBY

Klimatizace

NOVINKA - Plnička klimatizací na NOVÉ chladivo - R1234yf i staré - R134a. Nový analizátor na zjištění nového nebo starého typu chladiva. Nová sada na detekci uníku chladiva v systému formou vodíku.

Nabízíme cenově velmi dostupný kompletní servis klimatizací (plnění, opravy, dezinfekce, výměny filtrů, atd.) všech dostupných typů a značek. Čištění klimatizace ozonem již za 290 Kč.

Autoservis

Provádíme veškeré mechanické, karosářské a elektrikářské práce

-výměna rozvodů, spojky, výfuky, čepy, tlumiče, brzdy, polosy, převodovky, atd… 

Příprava a vyřízení STK, celková prohlídka vozu.

Možnost vyzvednutí vašeho vozu u vás doma, poté vám zajistíme odvoz domů i do práce.


Pneuservis

Přezujeme Vaše pneumatiky kvalitně, rychle a LEVNĚ !

Nemáte-li ještě své pneumatiky, rádi Vám je za velmi
výhodných podmínek zajistíme - značku si vyberete sami.

AKCE NA KOMPLETNÍ PŘEZUTÍ A VYVÁŽENÍ JIŽ OD 590kČ... ZDE 

Výměna kompletních kol včetně disku a pneumatiky + vyvážení již od 390 Kč. 

Autoelektrika

Provádíme kompletní autoelektrikářské práce u všech značek osobních automobilů, . diagnostiky na ACTIA MultiDiag a Delphi.

Autocom, Delphi, Vag, Ford-Focom, Hicom-korejské vozy, ACTIA-MULTIDIAG nyní nová aktualizace na rok 2022.

Diagnostika

Provádíme diagnostiku oosbních automobilů všech značek pomocí špičkového moderního přístroje Actia MultiDiag (Francie). Autocom, Delphi, Vag, Ford-Focom, Hicom-korejské vozy, ACTIA-MULTIDIAG nyní nová aktualizace na rok 2022. Co Vám zkontrolujeme ? chyby motoru, ABS, airbag, vstříkování, atd.

Příprava a vyřízení STK

Kompletní příprava automobilů na emise a STK včetně jejího následného vyřízení. 

Výměna skel

Výměna čelních skel z povinného ručení a ostatních skel z připojištění. Výměna i ostatních skel automobilů-boční, zadní, vyklápěcí, vyhřívaná, atd,.. Více po tel. domluvě.

Odtahová služba

Zajišťujeme odtažení Vašeho automobilu v případě nehody nebo poruchy k nám do autoservisu včetně následné kompletní opravy vozu.

Karosářské a mechanické práce

Kompletní příprava automobilů na emise a STK včetně jejího následného vyřízení.

Provádíme veškeré opravy karosérií, zajišťujeme profesionální lakování všech typů a značek osobních automobilů do 3,5 tuny. V případě havárie za vás vyřídíme likvidaci pojistné události včetně opravy vozu

Likvidace pojistných událostí

Vyřídíme za Vás kompletní agendu a formality v rámci pojistné události na příslušné pojišťovně v případě, že automobil u nás budeme opravovat. Odtah vozidla z místa nehody.
Zapůjčení náhradního vozidla.

Dovoz ojetých aut

Už dlouhá léta zajišťujeme, vyhledáváme a dovážíme Vámi vybrané typy všech světových automobilek, především z Německa, Rakouska a Francie. Na objednávku.

Prodej náhradních dílů a autodoplňků

Zajišťujeme prodej a kompletní montáž veškerých náhradních dílů na osobní automobily a dodávky všech typů a značek (např.: autobaterie, filtry, stěrače, karosářské díly, tlumiče, brzdy, výfuky, oleje, směsi, atd.)