O nás

Náš autoservis byl založen roku 1992 panem Zdeňkem Kneblem st. a zprvu se specializoval na autoelektrikářské a karosářské práce. Od roku 1996, kdy úspěšně syn Zdeněk Knebel absolvoval střední školu a zapojil se do práce ve firmě se svým otcem, se šíře nabízených služeb zvětšila natolik, že dnes můžeme nabídku označit jako KOMPLEXNÍ SERVIS v oblasti oprav a údržby automobilů.

Autoservis - Zdeněk Knebel Vám nabízí všechny druhy karosářských a mechaníckých prací, opravu a údržbu autoelektriky, klimatizací, výměnu všech skel, kompletní pneuservis, geometrii, diagnostiku na špičkovém přístroji Actia MultiDiag.

Zajišťujeme odtahovou službu a likvidaci pojistných událostí. Prodáváme a samozřejmě vyměňujeme veškeré druhy náhradních dílů a autodoplňků (autobaterie, směsi do ostřikovačů, stěrače, filtry, oleje, skla, světla, blatníky, nárazníky, řemeny, disky, atd.), z nichž většinu máme skladem.

Máme veliké zkušenosti s dovozem ojetých automobilů ze zahraničí dle Vašich přání. Pokud o této možnosti uvažujete, kontaktujte nás přímo a nebo prostřednictvím našeho nezávazného dotazníku.

Autoservis - Zdeněk Knebel je rodinnou firmou, jejichž hlavním cílem je kvalitně a cenově dostupně splnit Vaše všechna přání. Pokud si nebudete jisti, zda-li naše nabídka obsahuje i řešení Vašeho problému, neváhejte a kdykoli nás kontaktujte. Velmi rádi a ochotně Vám vyjdeme vstříc v duchu našeho motta:

Pro Vaše auto uděláme cokoli...